+38 (063) 033-48-66 MISTERIKAFESTIVAL@GMAIL.COM
Выбрать страницу

METATRON

MAIN STAGE/ NIGHT PROGRAM  PSY-GOA-TRANCE STAGE.

FLOWER OF LIFE

DAY PROGRAM \TRIBAL LIVES \ DAY LIVE STAGE

CUBE

EXPEREMENTAL STAGE: GLITCH/IDM/TECHNO/PSYBASS

SRI YANTRA

YOGA-HEALING STAGE \ PRACTICE AREA

LINEUP

Cosmic Vibration (GER )

24.08@Main Stage - 20:00-21:00
26.08@Main Stage - 00:00-1:30
26.08@Chill Stage - 02:00-3:30

Amrita (UA / FIN )

27.08@Chill Stage - 06:30-08:00

Katya Chilly (UA )

24.08@Main Stage - 20:00-21:00
26.08@Main Stage - 00:00-1:30
night from 27.08 to 28.08.17@Main Stage

Okujah (UA )

25.08@Chill Stage - 13:30-14:30
25.08@Main Stage - 22:30-00:00

Hardcore Buddhist (UA )

25.08@Chill Stage - 18:00-19:30
26.08@Main Stage - 02:00-03:30

Lacerta (UA / RUS )

26.08@Chill Stage - 03:30-5:00

Irukanji (UA )

25.08@Main Stage - 21:00-22:30

Art Alien (UA )

25.08@Main Stage - 08:00-10:00

Gydra (UA )

24.08@Chill Stage - 22:30-00:00

Sizama (UA )

25.08@Chill Stage - 15:30-16:30
25.08@Chill Stage - 21:00-22:30

Louwave (UA )

Cube Stage

Aleksandr Lujin (UA )

Cube Stage

Re-Horakhty (LT )

27.08@Main Stage - 09:00-10:00

Alienapia ( UA )

27.08@Main Stage - 03:30-05:00

Shana(UA )

26.08@Chill Stage - 22:30-00:00

Pixie Elf (PL )

27.08@Main Stage - 09:00-10:00

Art Imagination (UA )

25.08@Chill Stage - 16:30-18:00

Nostromosis (RUS )

26.08@Main Stage - 08:00-10:00

FrogProg (UA )

26.08@Main Stage - 22:30-00:00

KlePSYdra (UA )

25.08@Main Stage - 02:00-03:30

Tata (UA )

26.08@Main Stage - 12:00-14:00
27.08@Chill Stage - 06:30-08:00

Max Rider (UA )

25.08@Main Stage - 00:00-02:00

Demos (UA )

Cube Stage

DJane AstroCat (UA )

Cube Stage

SYNERGIC (GER )

25.08@Main Stage - 03:00-04:30

LaaToka (RU )

26.08@Main Stage - 01:30-03:30

Zymosis (UA )


26.08@Chill Stage - 19:30-21:00

Davide Swarup (WORLD)

26.08@Main Stage - 14:00-15:30 27.08@Chill Stage - 02:00-03:30

PsyTo (UA )

25.08@Main Stage - 21:00-22:00
26.08@Main Stage - 03:30-05:00

Tu'ska (Fin / UA )

25.08@Main Stage - 22:30-00:00

Shiva3 (UA )

27.08@Main Stage - 00:00-02:00

Crispy (UA )

25.08@Main Stage - 19:30-21:00

432000 (UA )

Cube Stage

Shredder (UA )

Cube Stage

Basement Cat (UA )

Cube Stage

Агата Вильчик (UA )

Cube Stage

Fung Pung ( LT )

27.08@Chill Stage - 02:00-3:30

Ra Djan (ISR / UA )

26.08@Main Stage - 21:00-22:30

KAYATMA (RUS )

26.08@Chill Stage - 15:30-17:30
27.08@Chill Stage - 00:00-02:00

Erich Lehna (WORLD)

26.08@Main Stage - 14:00-15:30
27.08@Chill Stage - 03:30-05:00

Asante Sana (UA )

24.08@Main Stage - 21:00-22:30
25.08@Main Stage - 12:00-13:30

Thenaria (UA )

26.08@Main Stage - 06:30-8:00

SWARATRIP ( UA )

26.08@Main Stage - 05:00-06:30

Shylodelic (UA )

25.08@Main Stage - 05:00-06:30

Kate-G (UA )

Cube Stage

Lai Lai (PL / UA )

Cube Stage

MaRa (UA )

Cube Stage